Podobno kryzys minął a branża deweloperska wraca do dawnej świetności. Świetne jest zwłaszcza to krakowskie osiedle, którego zdjęcia podesłał Marek Wierzbicki. Oprócz pięknego widoku z balkonu polecam ultrawygodne narożne miejsce parkingowe.

balkony_40538

parking2_40557

Wysłany przez perel, w kategorii Architektura. Data: 5 listopada, 2009, 9:09 pm | 3 komentarze »

3 komentarze

 1. kiśl pisze:

  Ja lubię miejsca parkingowe pod ścianą. Są bardziej przyjazne, mniej możliwości zarysowań przez przypadkowego przechodnia. Miejsce 14 na rzeczonym obrazie jest miejscem szczególnym, albowiem chronione może być przed wandalami, lub piratami drogowymi, aż z 4 stron. Ma 2 osłony stałe (ściana) oraz 2 osłony ruchome (inne auta). Na przykład przed hipermarketem (lub na rzeczonym obrazie miejsce parkingowe nr 27) przy maksymalnym zajęciu miejsc (a więc maksymalnie 3 osłony) zawsze może się zdarzyć, że akurat w miejscu gdzie nie ma osłony przejdzie jakieś mało rozgarnięte dziecko i gwoździem napisze LECHIA GDYNIA. Podsumowując. Przedstawiony projekt spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa i jako taki zostaje rekomendowany Pani Ali spod 3 – ma małe dziecko więc potrzebuje spokojnego miejsca, aby spakować wózek do bagażnika (obok tego miejsca z pewnością nie przejedzie żaden pirat drogowy). Poza tym, Pani Ala wraca po nocach do domu i aby zaparkować będzie musiała obudzić sąsiadów spod 4 i 6 co na pewno wpłynie na zacieśnięcie i tak już ciasnych stosunków. No i rzecz najważniejsza – Pani Ala nie lubi zmian, jest raczej stateczna i uporządkowana – to miejsce gwarantuje, że aż 2 z 4 możliwych osłon jej samochodu zawsze będą na miejscu, zawsze i niezmiennie będą strzegły jej, jej samochodu, dziecka oraz męża. Dziękujemy Pani Alu. Inni lokatorzy powinni brać z Pani przykład.

  Wasz Anioł

 2. Prq pisze:

  Widać, że kolega kiśl dawno nie mazał gwożdziem po aucie. Ciężko wydrapac „krzywe” litery jak „C” czy „G” więc kibice Lechii nie dziobią gwożdziami tylko tłuczą szyby.
  Niemniej dla pani Ali nieustajace podziękowania…

 3. Horyzont pisze:

  aż spojrzałem na datę posta. Rzeczywiście nieruchomości i ich czas w latach 2009 to było, ok, teraz ceny spadają.

Zostaw swój komentarz

Twój komentarz

Możesz użyć poniższych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uwaga: Moderowanie komentarzy jest włączone. Nie musisz wysyłać ponownie Twojego komentarza.