Kontakt

Jeżeli chcesz zgłosić jakiś absurd lub po prostu pokorespondować, pisz maile na adres:
autor@absurdy.net lub daj znać na Gadu-Gadu: 29983. Nawet wtedy, kiedy słonko jest czerwone. Bywam ukryty!

11 komentarzy

 1. Rafał pisze:

  Fajna stronka, ubawiłem się po pachy. Pozdrawiam.

 2. smigło pisze:

  E peja jest gites a tede to dno

 3. smigło pisze:

  pani Pamela jes najfaniesza z straszyna

 4. JA pisze:

  „Obywatelu to nie dyskoteka”
  przypomniało wcześniejszy plakat w środkach komunikacji „Gapowiczu wstydź się to przez ciebie brak pieniędzy na renowację autobusów” itd a drobnym drukiem „nie dotyczy emerytów” czy jakoś tak. Żałowe.

 5. Jer. pisze:

  Chcę autorowi podpowiedzieć, by spróbował ulokować Pirmidę wczasie Biblijnym, czy mógł ją odwiedzać Adam czy Noe i jego ośmioosobowa radzina była „kolorowa” . Jeśli to miało niejsce 4000-tys lat temy to co z cywilizacjami Chin, Indii ,Persów i Ameryki? Niech aotor odklicka do mnie to jeszcze podpowiem coś ciekawego. Jer. ze Szczecina. Religie subsydiowane przez Rządy i Szkollnictwo nauczają równocześnie odmienne teorie o czasie powstania pierwszeco człowieka.Jak długo Rządy będą opłacać „paranaukę Kościelnictwa ” na równi autoryzowaną z Nauką w Szkołach? / daj znać autorze żeś mnię tu przeczytał… POzdrawiam Jer.

 6. silesaurus pisze:

  https://youtu.be/IGrHVTvmhT4

 7. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Dys

 8. Marek pisze:

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Miłego dnia,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 9. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Oferujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Wozniak

 10. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kot

 11. Wilhelmina pisze:

  Want to use this powerful Artificial intelligence bot that makes it super fast & easy to skyrocket sales for your website absurdy.net? This very simple Artificial intelligence bot adds hundreds of thousands of super targeted leads, for you, in email liste on automation every single day….

  Learn More Here : 50kemailsperday.com

  Our business stopped wasting so much time & money on paid advertising… We simply let the Artificial intelligence tool make sales for us. Now, imagine for a second, never having to create a single ad, ever again, in your life. That’s what this Artificial intelligence assistant will do for you.

  It’s All Here: 50kemailsperday.com

  Regards

  P.S: The inventors of this Artificial intelligence software consulted with the world’s leading Lead Generation and Direct Response Marketing experts to teach the assistant how to find ideal clients, for you.
  You are missing out right now by not using it…

Zostaw swój komentarz

Twój komentarz

Możesz użyć poniższych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uwaga: Moderowanie komentarzy jest włączone. Nie musisz wysyłać ponownie Twojego komentarza.

Wysłane przez perel, w kategorii . Data: 11 stycznia, 2009, 1:17 am | 11 komentarzy »