Kontakt

Jeżeli chcesz zgłosić jakiś absurd lub po prostu pokorespondować, pisz maile na adres:
autor@absurdy.net lub daj znać na Gadu-Gadu: 29983. Nawet wtedy, kiedy słonko jest czerwone. Bywam ukryty!

10 komentarzy

 1. Rafał pisze:

  Fajna stronka, ubawiłem się po pachy. Pozdrawiam.

 2. smigło pisze:

  E peja jest gites a tede to dno

 3. smigło pisze:

  pani Pamela jes najfaniesza z straszyna

 4. JA pisze:

  „Obywatelu to nie dyskoteka”
  przypomniało wcześniejszy plakat w środkach komunikacji „Gapowiczu wstydź się to przez ciebie brak pieniędzy na renowację autobusów” itd a drobnym drukiem „nie dotyczy emerytów” czy jakoś tak. Żałowe.

 5. Jer. pisze:

  Chcę autorowi podpowiedzieć, by spróbował ulokować Pirmidę wczasie Biblijnym, czy mógł ją odwiedzać Adam czy Noe i jego ośmioosobowa radzina była „kolorowa” . Jeśli to miało niejsce 4000-tys lat temy to co z cywilizacjami Chin, Indii ,Persów i Ameryki? Niech aotor odklicka do mnie to jeszcze podpowiem coś ciekawego. Jer. ze Szczecina. Religie subsydiowane przez Rządy i Szkollnictwo nauczają równocześnie odmienne teorie o czasie powstania pierwszeco człowieka.Jak długo Rządy będą opłacać „paranaukę Kościelnictwa ” na równi autoryzowaną z Nauką w Szkołach? / daj znać autorze żeś mnię tu przeczytał… POzdrawiam Jer.

 6. silesaurus pisze:

  https://youtu.be/IGrHVTvmhT4

 7. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony www. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że ciężko znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Dys

 8. Marek pisze:

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Miłego dnia,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 9. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony internetowej. Oferujemy korzystne warunki finansowe i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie przedstawię szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Wozniak

 10. Patrycja pisze:

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to z przyjemnością zaprezentujemy szczegóły naszej propozycji. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kot

Zostaw swój komentarz

Twój komentarz

Możesz użyć poniższych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uwaga: Moderowanie komentarzy jest włączone. Nie musisz wysyłać ponownie Twojego komentarza.

Wysłane przez perel, w kategorii . Data: 11 stycznia, 2009, 1:17 am | 10 komentarzy »