21  Paź
Kalendarz Trumnelli

Pewna firma trumniarska postanowiła pójść w ślady Pirelli i… opublikowała swój kalendarz ze zdjęciami modelek na tle własnych wyrobów. Dla mnie to jest reklamowy absurd roku 2009. Zwłaszcza pani, która próbuje z sopockiego molo zepchnąć trumnę do Zatoki Gdańskiej. Zobaczcie sami dzieło Zakładu Przemysłu Drzewnego (i Pomysłu Drewnianego) Lidner.

Aha, byłbym zapomniał: możecie się dodać do znajomych kalendarza (?) na Naszej Klasie (rząd piąty, kwatera trzecia, rocznik 1975) oraz Facebooku (znajomi: Freddie Mercury, Kurt Cobain, Michael Jackson).

b_september

b_april

b_december

Wysłany przez perel, w kategorii Reklama. Data: Październik 21, 2009, 7:12 pm | 3 komentarze »

3 komentarze

  1. kiśl pisze:

    A mnie z osobiście oczywistych powodów podoba się zdjęcie „ciągane” na moście lisewskim łączącym Tczew z krzyżakami. Ciekawe, że część tego mostu jest tak wąska, że auta (trumny) mogą poruszać się tylko w jednym kierunku (co w przypadku trumien jest logiczne w sposób niezaprzeczalny aż do dnia, kiedy…)

  2. Lechu pisze:

    Kalendarz kalendarzem, ale wideo promujące firmę na ich stronie internetowej też jest niezłe: „Wyobraź sobie… Co 2 sekundy nowa trumna… 11.000 trumien miesięcznie… 132.000 trumien rocznie…” Mocne! :)))

  3. Baśka pisze:

    jak zwykle targetem są faceci- choć w tym wypadku..hm…z drugiej strony to babki chyba częściej wybierają trumny więc nie wiem czy dobra analiza rynku towarzyszyła tej reklamie :)

Zostaw swój komentarz

Twój komentarz

Możesz użyć poniższych tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Uwaga: Moderowanie komentarzy jest włączone. Nie musisz wysyłać ponownie Twojego komentarza.